Kalėdos pasaulyje

Gruodžio 18-20 dienomis Centro ugdytiniams buvo organizuota įdomių ir prasmingų veiklų tema „Kalėdos pasaulyje“.

Kalėdinis šventinis renginys „Kalėdos pasaulyje“

Kalėdinė programa „Pagauk Kalėdų senelį!“

Gruodžio 19 d.  centro 2a, 3a, 3b, 3c, 4a, 4b, 5a, 5b klasių mokiniai, jų tėveliai, pedagogai, mokytojų padėjėjos dalyvavo Kalėdinėje programoje „Pagauk Kalėdų senelį!“, asociacijoje „Gamtos parkas – Adomaitynė“. Ugdytiniai dekoravo Kalėdinius meduolius bei vaišinosi, susitiko su Kalėdų seneliu miške, žaidė, šoko,  bendravo su parko gyvūnėliais, klausėsi pasakojimų apie jų priežiūrą. Centro ugdytiniai patyrė džiugių ir nepamirštamų akimirkų!

Vaškinių žvakių gamyba

Gruodžio 19 d. 6-10 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime Kauno M. K. Čiurlionio dailės muziejuje. Edukatoriai Rūta, Nerijus ir Gabrielė papasakojo apie Kūčių ir Kalėdų papročius ir įtraukė vaikus į smagius žaidimus. Po jų visi galėjo pasidaryti tikrą medumi kvepiančią vaškinę žvakę, kurią galėsime uždegti Kūčių vakarienės metu.

Kvapnūs ir gardūs šventiniai sausainiai

Gruodžio 18 d. 3a klasės mokiniai su mokytoja Vilma ir mokytojos padėjėja Raimonda per technologijų pamoką gamino, kepė ir dekoravo sausainius su gyvūnų motyvais. Ugdytiniai pažadėjo kartu su tėveliais  išsikepti sausainių šventėms. Smagu buvo visiems kartu susėsti prie bendro stalo bei dalintis įspūdžiais. Juk ant jo puikavosi pačių pagaminti kvapnūs ir gardūs sausainiai. Pamokos tikslas pasiektas. Mokiniai patobulino konditerijos žinias.

Edukacinė programa „Šv. Kalėdų laukime“

Gruodžio 18 d. 5-10 klasių mokiniai ir mokytojai: R. Bundzienė, J. Strebeikienė, G. Petkuvienė lankėsi Perkūno namuose, edukacinėje programoje „Šv. Kalėdų laukime“. Mokiniai klausydami,  dainuodami ir šokdami,  ragaudami, liesdami  susipažino su  kalėdinių papročių istorija, pasisėmė idėjų Kalėdų šventimui savo šeimoje.