Kūrybinių darbų konkursas, skirtas V. Petkevičiaus 90-mečiui

Kauno vaikų literatūros muziejus minėdamas Tautodailei skirtus metus pakvietė kurti kūrybinius darbus – V. Petkevičiaus pasakų iliustracijas, pasitelkiant tautodailės žanrų įvairovę. 2020 gegužės 28 d. rašytojui, lietuvių vaikų literatūros klasikui Vytautui Petkevičiui būtų sukakę 90 metų. Centro bibliotekininkės iniciatyva, 4a, 4b ir 6b klasių mokiniai, padedant mokytojoms įsitraukė į šį konkursą ir kūrė įdomias iliustracijas – darbelius.

4a klasės mokiniai sukūrė kolektyvinį kūrybinį darbą „Ko žirnis negalėjo nei pačiupinėti, nei užuosti“ (mokytoja V. Barkauskienė, mokytojos padėjėja R. Stankevičienė) ir tapo nugalėtojais kūrybinių darbų konkurse, skirtame V. Petkevičiaus 90-mečiui. Mokiniai apdovanoti diplomu, kiti dalyviai gavo padėkas. Šaunuoliai mokiniai ir jų mokytojai. Ačiū visiems dalyviams ir dideli sveikinimai Jums.

Visų dalyvių darbai eksponuojami Vaikų literatūros muziejuje, K. Donelaičio g. 13, Kaunas.

Maironio muziejus: V. PETKEVIČIAUS KONKURSO NUGALĖTOJAI

Kauno Diena: Paskelbti V. Petkevičiaus pasakų iliustracijų konkurso nugalėtojai