„JCI Kaunas“ akcija „Spalvotas gyvenimas“

Birželio 1 dieną 10 val. mokyklos kieme (Taikos pr. 6a) nevyriausybinės jaunimo organizacijos „JCI (Junior Chamber International) Kaunas“ savanoriai dažė centro mokyklos kiemo sporto inventorių ir suoliukus.

Didelis AČIŪ organizacijai JCI Kaunas ir Generolo P. Plechavičiaus kadetų licėjaus mokiniams už prasmingos akcijos metu atliktus darbus.

„Spalvotas gyvenimas“ – tai projektas, skirtas Tarptautinėms jaunimo dienoms bei Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Jo metu siekiama atnaujinti miesto erdves ir paskatinti žmones aktyviai imtis veiksmų puoselėjant savo miestą.  Projektas vienu metu vyks Kauno mieste ir Jungtinėje Karalystėje.