Leidyklos „Verslas ar Menas“ leidinių pristatymas

Gruodžio 13 dieną ugdymo centre viešėjo leidyklos „Verslas ar menas“ direktorė Eglė Jokužytė, UAB „Litcargus“ – orlaivių antžeminio aptarnavimo įmonės komunikacijos vadovė Ingrida Mačiežaitė bei Kauno padalinio keleivių aptarnavimo skyriaus vadovė Martina Petkienė. Leidyklos „Verslas ar menas“ direktorė Eglė Jokužytė pristatė naujas knygas. Silvijos Beatričės (buvusios ugdymo centro mokinės Silvijos Petkevičiūtės) knygą „Sielos preliudai“ (su CD) galima skaityti iš dviejų pusių: vienoje pusėje tekstas pateiktas reginčiųjų raštu, o kitoje – padidintu šriftu silpnaregiams ir Brailio raštu. Tai pabrėžiama autorės asmenybė ir knygos unikalumas. Knygoje „Beatričės Grincevičiūtės lietuvių liaudies dainos“ – gražiausios dainininkės dainos. Tekstas – reginčiųjų ir Brailio raštu (su CD). Knyga „Baltijos valdovė“ – edukacinė priemonė, skirta regintiesiems ir regėjimo negalią turintiems vaikams apie legendą „Jūratė ir Kastytis“. Knygos „Užsimerk“ pasakas kūrė regintys vaikai, iliustracijas – menininkė Nomeda Marčėnaitė, o kvapus – regos negalią turintys vaikai. Visos knygos – nepaprasto grožio.  Leidyklos direktorė Eglė Jokužytė knygas padovanojo  centro mokiniams: Livetai Ilikaitei, Matui Rugieniui, Kristinai Balnanosytei, Danieliui Mikalauskui. Mokiniai padėkojo už vertingas, įdomias knygas.