Lietuvos aklųjų plaukimo čempionatas Elektrėnuose

Kovo 18 d. Elektrėnuose vyko 2018 metų Lietuvos aklųjų plaukimo čempionatas. Jame dalyvavo nemažas būrys Prano Daunio ugdymo centro ugdytinių, kurie mokosi ar mokėsi šiame centre anksčiau. Visi plaukikai iš čempionato grįžo su medaliais. Šeštos klasės mokinys Deividas Kasparavičius buvo apdovanotas medaliu „Moku plaukti“, devintos klasės mokinys Paulius Ašmontas du kartus tapo Lietuvos čempionu ir pagerino savo asmeninius rezultatus. Jis varžybose dar laimėjo ir sidabro bei  bronzos medalius. Ypatingo pagyrimo nusipelno šeštos klasės mokinys Danielius Mikalauskas, kuris pirmą kartą dalyvavo tokiame čempionate ir sugebėjo laimėti net du bronzos medalius, plaukdamas 400 m laisvu stiliumi ir 100 m krūtine. Jis buvo apdovanotas ir medaliu „Moku plaukti“.

Buvęs Centro mokinys Žygimantas Matusevičius tapo Lietuvos rekordininku plaukdamas 100 m laisvu stiliumi, Lietuvos rekordininku tapo ir buvęs mokinys Marius Skripkaitis, plaukdamas 200 m nugara, o Lietuvos čempionu tapo pirmą kartą, plaukdamas 200 m kompleksiniu plaukimu ir 400 m laisvu stiliumi. Lietuvos čempione tapo ir Mariją Skripkaitytė, plaukdama 400 m laisvu stiliumi.

Varžybos nebūtų buvusios tokios sėkmingos, jei ne mokyklos vairuotojas Vytautas, kuris gerai pažįsta Centro esamus ir buvusius mokinius bei plaukikus, negailėjo jiems aplodismentų tribūnose, nepagailėjo pagyrimų ir gerų žodžių varžybų metu ir po jų, greitai ir saugiai plaukikus nuvežė iki Elektrėnų. Dėkojame ir Centro vadovybei už skirtą transportą.