Lietuvos vaikai sveikina Lietuvą, skambindami varpais

Vasario 11 d.  1-10 klasėse vyko virtuali valandėlė per nuotolinę ZOOM platformą. Mokiniai ir mokytojai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16 – tąją. Istorijos mokytoja Jolanta  Strebeikienė apžvelgė istorines Lietuvos valstybės atkūrimo akto aplinkybes, kalbėjo apie laisvę, meilę Tėvynei. Ugdymo centro direktorė Raimonda Juknevičienė visus pasveikino su artėjančia  Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Mokiniai žiūrėjo filmą apie Lietuvos vystymosi etapus. Kiekvienos klasės mokiniai trispalvėmis vėliavėlėmis ir tautine atributika papuošė savo klases bei mokyklos kiemą.

Mokiniai dalyvavo UAB Percussion Play Baltics organizuojamoje akcijoje Vasario 16-ąjai paminėti

„Lietuvos vaikai sveikina Lietuvą, skambindami varpais“

Sveikinimai Vasario 16-osios proga