Mano krašto simbolis

Nuo gruodžio 1 d. iki gruodžio 7 d. kviečiame apsilankyti kūrybinių darbų parodoje, kuri bus eksponuojama Kauno Prano Daunio ugdymo centre.

Jonavos raj. Šveicarijos progimnazija nuo 2020 m. kovo 6 d. iki gruodžio 18 d. organizuoja respublikinį projektą  „Mano krašto simbolis“, kuriame dalyvauja 4b klasė su mokytoja Danuta ir 6b klasė su mokytoja Terese ir auklėtoja Karolina. Mūsų centro dalyviai parodoje dalyvauja su kūrybiniais darbais „Kauno herbas“ ir „Kauno Zoologijos sodas“.

Projekto tikslas – telkiant švietimo įstaigų bendruomenes, stiprinti specialiųjų ugdymosi  poreikių turinčių mokinių projektinio, kūrybinio darbo rengimo kompetencijas ir skatinti pažinti savo krašto kultūros simbolius. Projekto dalyviai pasirinkta technika ir priemonėmis kūrė darbus – miesto/seniūnijos simbolį.

Projekte dalyvaujančių ugdymo įstaigų dalyvių darbai eksponuojami įvairiose Lietuvos ugdymo įstaigose. 2020 m. lapkričio mėn. 16-30 dienomis mokinių kūrybinių darbų paroda buvo eksponuojama Jonavos rajono Šveicarijos progimnazijoje.