Mano mylimukai

Spalio 4 d. – Pasaulinė gyvūnų diena. Jos misija – pagerbti visas gyvybės formas bei žmonijos ir gyvūnijos  ryšį.

Pažymint šią datą, spalio 24 dieną Kauno Prano Daunio ugdymo centre vyko 1-4 kl. pažintinė-kūrybinė veikla „Mano mylimukai“. Į centrą atkeliavo pradinukų augintiniai: katinėlis, šuniukas, žiurkėnas „Morka“, kanarėlė „Signalizacija“. Veikloje dalyvavo auklėtojos Jolantos žuvytės, mokytojos Vilmos triušis „Kaštonas“.  Įdomu buvo stebėti boružėlę, kurią atsinešė Areta. Pradinukai džiaugėsi gyvūnėliais. Daug apie juos pasakojo, dalijosi smagiomis istorijomis.

Dėkojame 1a kl. mokinio Reinaldo mamytei, 3a kl. Luko mamytei, 4a kl. mokinio Kajaus tėveliams, auklėtojai Jolantai, mokytojai Vilmai, mokytojo padėjėjai Aretai už sudarytas galimybes pasidžiaugti augintiniais visai mokyklos bendruomenei.

Ačiū 4a kl. pedagogėms Almai ir Jolantai už suorganizuotą šaunią pažintinę-kūrybinę veiklą, kuri suteikė vaikams daug džiaugsmo.