Mano spalvota šeima

Gegužės 23 d. Kauno Prano Daunio ugdymo centras (Taikos pr. 6a, LT-50188, Kaunas) pakvietė mokinius, jų tėvelius, brolius, seses, senelius ir močiutes į šeimos šventę „Mano spalvota šeima“. Tokia šeimos šventė mokykloje vyko pirmą kartą.

Susirinkusius mokiniai sveikino spalvingomis dainomis, eilėraščiais, žaidimais ir šokiais. Renginys buvo tęsiamas ir visi pakviesti į bendrą „pikniką“ mokyklos kieme. Visų laukė ypatingos pramogos. Vaikai smagiai žaidė pripučiamoje pilyje, lipdė iš molio, visi buvo vaišinami „popkornais“, fotografė įamžino visas šventės akimirkas.

Nuoširdžiai dėkojame mokinių tėveliams: Miglei Pakštalienei už molio dirbtuves, Jolantai Navickienei už įamžintas akimirkas fotoaparatu, Viktorijai Taraškevičienei už pripučiamą pilį, Ilonai Gudaitienei už spragintus kukurūzus ir šiltą arbatą, taip pat ir organizatoriams už progą, pabūti visiems kartu.

Tikimės, kad tai taps tradiciniu renginiu, jungiančiu centro šeimas kartu švęsti šeimos dieną.