Mokslo ir žinių šventė

Aktualijos Centre nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. (žiūrėti)

1. Ugdymas vyks kontaktiniu būdu.
2. Kontaktinis mokymas organizuojamas laikantis operacijų vadovo – sveikatos apsaugos ministro nustatytų saugumo reikalavimų.
3. Laikomasi bendrų saugumo reikalavimai švietimo įstaigoms:
– viduje kaukės yra privalomos, o lauke – rekomenduojamos, jei neišlaikomas 2 metrų atstumas;
– mokiniai ir mokytojai uždarose patalpose dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Kaukių leidžiama nedėvėti mokiniams ir mokytojams, kai jie sportuoja. Taip pat neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei, jiems rekomenduojama nešioti veido skydelį;
– maksimaliai ribojamas skirtingose grupėse, klasėse esančių mokinių kontaktas tiek pamokų metu, tiek pertraukų metu, tiek po pamokų;
– klasėms priskiriami skirtingi įėjimai ir išėjimai. Numatyti atskiri judėjimo maršrutai iki grupės, klasės, valgyklos.
4. Hibridinis mokymas taikomas tik išimtiniais atvejais (kai gydytojų komisija yra paskyrusi mokymą namuose, dalyvaujantiems didelio meistriškumo sportininkų rengimo, tarptautinių dalykinių olimpiadų pasirengimo, esantiems izoliacijoje dėl pandemijos).
5. Aktuali informacija apie švietimo įstaigų darbą pandemijos sąlygomis skelbiama svetainėje www.mokyklabecovid.lt

SVEIKINIMAI

~ Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio sveikinimas ~

Mieli mokiniai ir jų tėvai, pedagogai ir vadovai,

sveikinu visą bendruomenę su naujų mokslo metų pradžia. Ši Mokslo ir žinių diena savotiškai tapo dviguba švente. Dar ne taip seniai, būdami nežinioje, spėliojome, ar pavyks Rugsėjo 1-ąją sugrįžti į klases. Tačiau didelis noras ir bendros pastangos davė savo, kad šiandieną visi galite susitikti gyvai.

Mokykla – tai ne vien pamokos, bet kur kas daugiau: unikalios patirtys, draugai, autoritetai, žinios ir vertybės, kurios pasilieka žmogui visam likusiam gyvenimui.

Visiems pedagogams linkiu, kad jų pamokos būtų išties mėgstamos, pavyzdingai lankomos ir turiningos, o kasdienis darbas visuomet sulauktų deramo įvertinimo bei pagarbos.
Vaikai, nepamirškite parodyti savo dėkingumo mokytojams, kurie dovanoja Jums dalelę savęs. Tai unikalios asmenybės, kurios daugeliui išliks atmintyje amžiams.

Dar kartą sveikinu visus su nauja pradžia. Linkiu kuo daugiau vertingų žinių ir smagaus laiko praleisto drauge.

Sėkmingų ir rezultatyvių mokslo metų!