Neįgaliųjų plaukimo čempionatas Vokietijoje

2018 m. vasario mėnesio pabaigoje Vokietijos mieste Darmštate vyko atviras pietų Vokietijos neįgaliųjų plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Kauno Prano Daunio ugdymo centro devintos klasės mokinys Paulius Ašmontas, lydimas trenerės Birutės Statkevičienės. Jis laimėjo sidabro ir bronzos medalius plaukdamas krūtine, įvykdė normatyvą, todėl rugpjūčio viduryje vyks į 2018 m. Europos čempionatą Dubline (Airija).

Nors laiko nebuvo daug, tačiau Paulius kartu su kitais čempionato dalyviais iš Lietuvos susipažino su miestu, apžiūrėjo jame esančius paminklus, važiavo nuostabiai tyliu miesto tramvajumi, fotografavosi su geriausiais Vokietijos plaukikais. Visiems didelį įspūdį paliko skrydis lėktuvu. Plaukikai ir trenerė dėkingi Irenos Zykuvienės klinikai „Geras odontologas“ už dalinį kelionės finansavimą.

Straipsnis Lietuvos parolimpinio komiteto svetainėje ->

P. Aašmontui – medaliai Vokietijoje ir bilietas į Europos plaukimo čempionatą!