Pakabinta paskutinė „Autizmo dėlionės“ detalė

Užbaigtas ilgalaikis projektas „Autizmo dėlionė“. Kauno Prano Daunio ugdymo centro gyvenimo dėlionė buvo kuriama per visus 2018-2021 metus (žiūrėti). Įvairiomis progomis dėlionės detales lipdė visa centro bendruomenė: mokyklos mokiniai, jų tėvai, mokytojai ir jų padėjėjai, centro darbuotojai. Taip pat kūryboje dalyvavo svečiai, rėmėjai, partneriai. Projekto sumanytoja, iniciatorė ir viso kūrybinio proceso vedlė: mokyklos auklėtinio Rimvydo mama – dailininkė Miglė Juršytė-Pakštalienė. Projektui pritarė ir sudarė sąlygas įgyvendinimui direktorė Raimonda Juknevičienė. Užsiėmimus organizavo ir koordinavo specialusis pedagogas – logopedas Valdas Urbonavičius. AČIŪ visiems dalyvavusiems gražioje ir originalioje gyvenimo dėlionėje.

Straipsnis „„Autizmo dėlionė“ P. Daunio ugdymo centras primena: kiekvienas esame bendruomenės dalis“ portale TV3.lt

KPDUC projektai: 2017 – 2023