DĖKOJAME Jums visiems, mieli tėveliai, mokytojai ir kiti Centro bendruomenės nariai, kad esate su mumis bei kasmet prisidedate prie mokyklos ir darželio rėmimo, skirdami GPM dalį!

Mums labai reikia Jūsų palaikymo ir paramos tam, kad kartu galėtume nuveikti dar daugiau darbų.

Skirkite paramą ~ gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį ~ Kauno Prano Daunio ugdymo centrui

Prašymą pervesti 1,2 proc. paramą  galima pateikti tik elektroniniu būdu per EDS.

Instrukciją (PDF formatu), kaip pateikti prašymą, rasite čia.

Prašymas skirti paramą bus įvykdytas tik teisingai ir laiku pateikus pajamų mokesčio deklaraciją.

Kam ir kokias pajamų mokesčio dalis galiu paskirti?

Kokiu būdu galiu pateikti prašymą FR0512?

Dėkojame visiems rėmėjams – įmonėms ir pavieniams asmenims, remiantiems Centrą finansiškai ir visais kitais būdais.

Tikslinė parama Kauno Prano Daunio ugdymo centrui
Įmonės kodas: 190983430
Adresas: Taikos pr. 6A, Kaunas
Paramos sąskaitos numeris: LT51 7300 0100 0223 0914
Bankas: SWED bankas

AČIŪ VISIEMS IR KIEKVIENAM!