Parodoje „Atminties popierius“

Rugsėjo 18 d. 6a, 7a, 8c-9a klasių mokiniai su auklėtojais V. Raščiumi, G. Kairiu ir padėjėja R. Zalepūgiene lankėsi Kauno paveikslų galerijoje, apžiūrėjo parodą „Atminties popierius“ ir dalyvavo edukacinėje veikloje. Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su J. Janonio popieriaus fabriko, kuris buvo įkurtas tarpukariu ir gyvavo iki Nepriklausomybės atkūrimo, istorija, apžiūrėjo ir aptarė fabriko darbuotojų gyvenimo, laisvalaikio nuotraukas bei pieštą  istoriją. Mokiniai susipažino su popieriaus pavyzdžiais, sąsiuvinių gamyba ir kita produkcija, apžiūrėjo pirmąjį lietuvišką ir šiuolaikinį pasus, atkurtos valstybės pinigus ir patys pasigamino popierių.