Pasaulis ant mano palangės

Gegužės 18 d. Vilniaus universiteto Botanikos sode vyko iškilminga konkurso PASAULIS ANT MANO PALANGĖS laureatų apdovanojimo ceremonija.

Beveik iš 800 dalyvavusiųjų, centro priešmokyklinės grupės auklėtiniai kartu su kitais 30 laimėtojų tapo laureatais ir buvo apdovanoti garbingos komisijos narių. Laureatus bei renginio dalyvius taip pat sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narė Virginija Vingrienė, Vilniaus universiteto Botanikos sodo direktorius dr. Audrius Skridaila, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas, šio konkurso iniciatorius Almantas Kulbis.