Pasveikinkime vieni kitus

2021 m. vasario – balandžio mėnesiais vyko integruoto tarpmokyklinio anglų kalbos, etikos ir dailės projekto „Pasveikinkime vieni kitus“ pirmasis etapas, kurio metu 5a klasės mokiniai kartu su mokytojomis Asta, Aušra ir Gintare tobulino socialinius, meninius bei anglų kalbos gebėjimus bendradarbiaudami su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro 5-7 klasių mokiniais ir jų mokytojomis.

Pirmojo etapo metu vyko du nuotoliniai tarpmokykliniai  užsiėmimai. Pirmajame susipažinome vieni su kitais bei su numatomomis projekto veiklomis,  buvo inicijuotas tarpmokyklinis susirašinėjimas. Vėliau sekė darbas dailės, etikos ir anglų kalbos pamokose, kuomet mokiniai aptarė dviejų švenčių – Kovo 11-osios ir šv. Velykų – reikšmę, sužinojo, kas yra sveikinimas ir kaip jis yra rašomas, skirtingomis dailės technikomis gamino atvirukus, juos užrašė lietuvių ir anglų kalbomis, o siųsdami sveikinimus LASUC mokiniams, susipažino su laiško kelione – voko užrašymu, išsiuntimu ir džiaugsmu gavus tikrą laišką!

Antrajame nuotoliniame užsiėmime pasidžiaugėme pirmojo projekto etapo rezultatais, pasidalijome įspūdžiais, kaip sekėsi kurti sveikinimus, kas buvo sunku, kas lengva ir susitarėme vėl susitikti bendrai veiklai rudenį.