Projektas „Aš – žmogus“

Nuo 2022 m. sausio mėn. Centro darželyje vykdomas ilgalaikis edukacinis projektas „Aš – žmogus“ (žiūrėti). Jo metu darželio vaikams organizuojami užsiėmimai.

– Sausio mėnesį vyko atviras integruotas aplinkos pažinimo ir kalbos-komunikacijos užsiėmimas „Sniego senis“.

– Vasario, kovo mėn. organizuotos veiklos:

• atviras integruotas aplinkos pažinimo ir meninės veiklos užsiėmimas „Kaip linksma pažinti save!“
  • atvira integruota kalbos-komunikacijos ir aplinkos pažinimo veikla „Mano žieminiai drabužiai“ (žiūrėti).
  • atviras integruotas aplinkos pažinimo ir muzikos užsiėmimas „Aš turiu galvytę vieną“.
  • atvirų integruotų dailės ir aplinkos pažinimo užsiėmimų ciklas „Kūno dalys“.
  • atviras integruotas muzikos ir aplinkos pažinimo užsiėmimas „Žmogaus kūnas“.

– Balandžio mėnesio veiklos:

• atvirų integruotų dailės ir aplinkos pažinimo užsiėmimų ciklas „Emocijos“.
  • atvira veikla „Sveikatos šalyje“.

KPDUC projektai: 2017 – 2023