Projektas „Sveikai maitinuosi, judu – gerą nuotaiką ir stiprų imunitetą turiu“

Gegužės – birželio mėn. centro 3b klasės mokiniai su vadove Danuta K. buvo pakviesti dalyvauti Kauno Jono Laužiko mokyklos projekte „Sveikai maitinuosi, judu – gerą nuotaiką ir stiprų imunitetą turiu“. Projektas sutelkė abiejų mokyklų mokinių komandas bendrai nuotolinei veiklai karantino metu. Projekto metu mokiniai laikėsi pateiktų sveikos gyvensenos rekomendacijų, fotografavo ir filmavo savo veiklą, dalinosi gerąja patirtimi su kitais projekto dalyviais. Dalyvavimas projekte stiprino valią, ištvermę, gerino fizinę ir emocinę sveikatą. Kartu su draugais ir didžiausi iššūkiai tapo daug lengviau įveikiami.

Kviečiame pažiūrėti projekto vaizdo medžiagą: https://www.youtube.com/watch?v=e1ENSSkDz2g

AČIŪ projekto organizatoriams ir dalyviams už geras emocijas ir mielą bendradarbiavimą!