Projektas „Žvilgsnis pro mokyklos langą“

2023 m. lapkričio 16 d. 4a ir 4b klasių mokiniai atvyko į Tautinės kultūros centrą. Edukacinio užsiėmimo „Molio džiaugsmai“ metu mokiniai susipažino su molio savybėmis, paskirtimi buityje, klausėsi patarlių bei lipdė darbelius.

2023 m. balandžio 28 d. 1a ir 3c kl. mokiniai lankėsi Kauno pilies muziejuje ir dalyvavo edukacijoje „Miesto herbas“. Kiekvienas nusilipdė po molinį suvenyrą su Kauno simboliu Tauru, aplankė paslaptingus pilies požemius.

2023 m. kovo 8, 15 d. 2a, 3a, 3b, 4a kl. (1, 6, 8 gr.) mokiniai dalyvavo edukacijoje „Neįveikiama pilis“, kuri vyko Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Jos metu susipažino su šimtmečiais Lietuvą gynusiais piliakalniais, atvėrė paslaptingas senienų dėžutes ir savo rankomis pylė piliakalnius! Į edukaciją mokinius lydėjo auklėtojos Jolanta K. Jūrate B. ir Žydruole Č.

2023 m. vasario 8 d. ir 22 d. po pamokų 2a, 3a, 3b, 4a kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Jaunojo piliečio pamoka“, kuri vyko Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune. Čia vaikai susipažino su Lietuvos simboliais ir buvusiais Prezidentais. Iškilmingoje Prezidentūroje pilietiškumo ugdymas įgauna dar gilesnę prasmę. Nuo 2023 m. vasario mėn. Centro auklėtojos su mokiniais pradėjo edukacinio projekto „Žvilgsnis pro mokyklos langą“ vykdymą.

KPDUC projektai: 2017 – 2023