Projektinė veikla su Kauno Pilėnų progimnazijos mokiniais

Gegužės 16 d. centro 3a, 4b, 6a, 7d klasių mokiniai su pedagogėmis Vaiva Alijauskiene ir Audrone Gurevičiene lankėsi Kauno Pilėnų progimnazijoje. Su šia mokykla yra vykdomas ilgalaikis projektas „Socialinių įgūdžių lavinimas bendrų veiklų metu“

Mus šiltai pasitiko mokyklos šeimininkai. Mokyklos bibliotekoje mokiniai pristatė savo mėgstamas vaikiškas knygutes, skaitė  eilėraščius, vaidino ištrauką iš A. Lindgren „Pepės Ilgakojinės“. Buvome pakviesti apsilankyti biologijos kabinete, kur teko atlikti įvairius bandymus, susipažinti su žmogaus anatomija.

Sušokę draugystės rokenrolą, pasikeitę dovanomis, atsisveikinome iki kitų mokslo metų. Visus mus lydėjo puiki ir pakili nuotaika. Gera turėti draugų!