„Roko muzikos galia“

Kovo 10 d. mokykloje, pasitinkant Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo 30-metį, vyko „Būgnų pamoka“. Į svečius atvyko ir mokinius ritmingai mokė būgnus mušti į taktą Gediminas Mačiulskis, VšĮ „Afrikos būgnai” prezidentas. Būgnų pamokos lavina ne tik ritmo pojūtį ir muzikinius gebėjimus, bet ir suteikia nepakartojamų įspūdžių.

Po to vyko renginys „Roko muzikos galia“, arba kaip jaunatviškas ryžtas ir energija, drąsa, stiprus, aštrus ir įtaigus žodis, daina pažadino iš sąstingio Lietuvą. Mokiniai dainavo, deklamavo, šoko. Buvo visko – nuo tautinių kostiumų iki  roko muzikos ritmų.

Renginio svečiai – seimo narės A. Jankuvienės patarėja Ernesta Ranusienė dovanojo LR Aukščiausios Tarybos Aktą dėl Lietuvos Nepriklausomos Valstybės Atstatymo. Regimantas Turūta (bosinė gitara) – Rebelheart – vienos ryškiausių Lietuvos roko grupių lyderis, pasidžiaugė, kad mokiniai žino roko muzikos grupes, jų dainas ir domisi šios srities muzika.

Taip mes kartu šventėme Lietuvos gimtadienį!

2020 m. Kovo 9 d.  centro darželyje vyko rytmetys „Lietuvos Gimtadienis“. Truputį rimtai ir vaikiškai smagiai buvo paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Nuo Lietuvos himno iki šokių, dainų ir improvizuoto šešėlių teatro.

Sveikinimai