Saviugdos grupė „Aš ir mano brolis/sesė“

Spalio 28 d. kviečiame vaikus ir paauglius į saviugdos grupę „Aš ir mano brolis/sesė“.

Skirta  autizmo spektro sutrikimą turinčių vaikų broliams ir sesėms.

Tikslai:  išsiaiškinti „kas gi yra tas Autizmas“, rasti atsakymus į klausimus, kurių nedrįstu užduoti savo tėvams. Susitikti su kitais vaikais, turinčiais „keistus“ brolius ar seses. Mokytis „atsikratyti“ kompleksų ir gėdos dėl savo brolio/sesės sutrikimo. Mokytis tinkamai reaguoti į brolio/sesės neigiamą ar keistą elgesį. Išmokti „apsiginti“ prieš savo bendraamžius(draugus), kurie tyčiojasi ar įžeidinėja dėl brolio/sesės sutrikimo. Atrasti naujų būdu, ką galiu veikti kartu su savo/broliu ar sese.

Ką veiksime: žaisime įvairius žaidimus, kalbėsime ir klausysime, žiūrėsime trumpus filmus ar filmų ištraukas, diskutuosime. Jei nenorėsi kalbėti, galėsi tik klausyti.

Grupę veda  centro mokytoja, specialioji pedagogė, edukologijos magistrė Rasa Venckutė.

Dalyvių amžius: vaikai ir paaugliai nuo 9 iki 16 metų, išsamiau teirautis telefonu ar el. paštu.

Laikas ir trukmė. Užsiėmimai numatomi mokinių atostogų metu, pirmas susitikimas planuojamas spalio 28 d. 11 val. Laikas bus derinamas, užsiėmimai truks maždaug po 1,5 val.

Kontaktai pasiteiravimui ir registracijai

Tel. 869910343, el. paštas rasa_venckute@yahoo.com

Užsiėmimų vieta: Kauno Prano Daunio ugdymo centras, Taikos pr. 6A.