Projektas „Šiltnamis“

2020-2021 mokslo metais Centro bendruomenės pastangomis buvo vykdomas gyvenimiškų veiklų ciklo „Mokykla gyvenimui“ tęstinis projektas „Šiltnamis“ (žiūrėti). 6a, 7a, 9b klasių mokiniai domėjosi ekologija, sveika mityba ir tvariu vartojimu. Nuo ankstyvo pavasario buvo sėjamos sėklos, prižiūrimi ir laistomi daigeliai. Atšilus orams prasidėjo lauko darbai: daigeliai ir sėklytės buvo perkelti į šiltnamį, laistomi laukiant pirmo derliaus. Visi džiaugėsi užaugusiomis pačiomis gardžiausiomis daržovėmis, puikiu darbu ir bendradarbiavimu.

KPDUC projektai: 2017 – 2023