Trijų Lietuvos Respublikos Prezidentų istorija

Vasario 12 d. 5a, 6a ir kitų klasių mokiniai su mokytojomis Rimvyde, Jolanta, auklėtoju Virginijumi ir padėjėja Rūta minėdami Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną dalyvavo popamokinėje edukacinėje veikloje „Trijų Lietuvos Respublikos Prezidentų istorija“, kuri vyko istorinėje LR Prezidentūroje, Kaune. Autentiškoje Prezidento rūmų aplinkoje buvo prisiminti trys prezidentai: Antanas Smetona, Kazys Grinius ir Aleksandras Stulginskis. Mokiniai apžiūrėjo jų portretus, nuotraukas ir asmeninius daiktus, klausėsi kalbų įrašų. Prezidento A. Smetonos kabinete visi galėjo pasėdėti už  prezidento darbo stalo, pačiupinėti rašymo įrankius,  pavartyti prezidentų knygas. Viešnagę istorinėje Prezidentūroje visi baigė praktinėmis veiklomis: sudėliojo tautiškos giesmės dėlionę, sugiedojo Lietuvos himną.