Velykos – sveikinimai, parodos, pamokos

Balandžio mėnesį Centre vyksta paroda „Velykos atkeliavo“. 1-10 klasių mokiniai įvairia technika atliko darbelius. Darbelius atliko su meile. Kiekvienas stengėsi atlikti kuo gražesnį, įdomesnį. Parodą organizavo 6b klasės pedagogės Teresė ir Karolina.

Velykos – pati gražiausia pavasario šventė. Balandžio 1-2 d. 1a, 1b, 1c, 2b, 3a ,4a ,4b klasių mokiniams vyko trumpalaikio projekto „Rid rid rid margučiai…“ integruotos lietuvių kalbos, dailės ir technologijų pamokos. Ugdytiniai klausėsi pasakojimų apie saulės zuikučius ir  margučius. Per dailės ir technologijų pamokas, padedant mokytojos ir jų padėjėjoms, klijavo viščiukus, margino margučius. Sukurtais darbeliais papuošė mokyklos lauko gėlyną.

VELYKINIAI SVEIKINIMAI