Projektas „Pasveikinkime vieni kitus“

2021 m. lapkričio mėnesį vyko integruoto tarpmokyklinio anglų kalbos, etikos ir dailės projekto „Pasveikinkime vieni kitus“ trečiasis etapas pavadinimu „Tolerancijos miestas“.

Šį kartą 6a klasės mokiniai kartu su mokytojomis Asta, Aušra ir Gintare įvairiais aspektais gilinosi į tolerancijos temą – lietuviškai ir angliškai kalbėjo, skaitė, žiūrėjo mokomuosius filmukus apie toleranciją, pavaizdavo piešiniu bei užrašė angliškai savo mintis apie toleranciją. Tokią pačią veiklą vykdė ir Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro 5 klasių mokiniai su mokytojomis.

Darbus bendram aptarimui įkėlėme į Padlet programėlę. Kviečiame paspausti ant nuorodos ir pasidžiaugti mokinių sukurtais darbais. https://tinyurl.com/2p26x59r

2021 m. vasario-balandžio mėn. – projekto „Pasveikinkime vieni kitus“ pirmasis ir antrasis etapai (žiūrėti).

TARPMOKYKLINĖS VEIKLOS